Порядок денний:

 

1. Про звіт про сільський бюджет за 1 квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 № 27-1 /VII  «Про сільський бюджет на 2019 рік»

3. Про    припинення    права  власностіта  користування   земельними

ділянками .

4. Про  надання  дозволу  на  виготовлення проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок  жителям  села Поташ  для городництва (в оренду).

5. Про  надання Микитенко Н.І. дозволу на  виготовлення     технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

6. Про  надання Бондару В.В. дозволу на  виготовлення     технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

7. Про   надання  дозволу  на виготовлення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  у  власність  з  земель не   наданих    у   власність    та   постійне користування   в  межах  села  Бондару В.В.

8. Про   надання  дозволу  на виготовлення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  у  власність  з  земель не   наданих    у   власність    та   постійне  користування   в  межах  села  Черкес К.О.

9. Про  надання Ковалю В.В. дозволу на  виготовлення     технічної  документації  із  землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність

10. Про   надання  дозволу  на виготовлення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  у  власність  з  земель не   наданих    у   власність    та   постійне користування   в  межах  села  Коваль В.В.

11. Про  затвердження  Меженко С.Я. технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки  в натурі

(на місцевості) .

12.  Про  затвердження  Нетязі Н.І. технічної документації  із  землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).                                                              

13. Про затвердження Давиденку Станіславу Олександровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності   та  передачу її у власність земельної ділянки площею 0,2000 га для  будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд в с.Поташ по вул. Українська,63а.

14.Про розробку детального плану території частини кварталу селі Поташ по вулиці Підїздні колії.

15. Про продовження ТОВ «Граніт -Мармур» договору оренди на земельну ділянку із земель не наданих у власність та постійне користування в межах населених пунктів по вул. Українська, 9б

16. Про виготовлення дошкільному навчальному закладу «Лісова казка» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою  надання її в постійне користування.

17. Про затвердження ТОВ «Агросвіт Експрес» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування будівель та споруд (для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг  та допоміжних операцій) по вул. Українська,101 в селі Поташ Маньківського району Черкаської області.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розміщення водонапірної башти.

                                                                              

                                                                                               

    

                                           ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                 МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                 РІШЕННЯ

 від 22.05.2019                      № 29  -3/VII

Про    припинення    права  власності

та  користування   земельними

ділянками 

 

Розглянувши заяви громадян про припинення права власності та користування земельними ділянками, відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26  Закону  України  „  Про   місцеве   самоврядування   в   Україні  ”,  статей 12,140,141,142  Земельного кодексу України,  сільська рада вирішила:

 

   1. Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,08 га в полі №1 Берназі Ользі Василівні.

  2.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,15 га в полі №4 Гладченко Василю Олександровичу.

  3.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,10 га в полі №8 Грибову Олександру Валерійовичу.

  4.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,08 га в полі №1Рогаченко Поліні Петрівні.

  5.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,15 га по вул. Рокосовського, 7 Заворітній Валентині Миколаївні.

  6. Земельну ділянку  площею 0,56 га перевести до земель запасу сільської ради.

  7.Спеціалісту- землевпоряднику   сільської   ради   внести зміни до земельнооблікових документів.

  8. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо - користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 Секретар сільської  ради                                                                 Л.М.Ільніцька    

 

 

 

                                        ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                  МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                РІШЕННЯ  

 

від  22.05.2019                             № 29 -4/VII

 

Про  надання  дозволу  на  виготовлення

проектів  землеустрою  щодо відведення 

земельних  ділянок  жителям  села Поташ

для городництва (в оренду)

 

          Розглянувши заяву жителів села  про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  городництва (в оренду) в межах села відповідно до пункту 34 частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12,91,186 Земельного кодексу України, статі 50, Закону України «Про землеустрій», сільська рада вирішила:

1. Надати Дніпровській Валентині Романівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (в оренду) в межах села площею 0,12га в полі №1.

2. Надати Поліщук Валентині Валентинівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (в оренду) в межах села площею 0,18га в полі №8.

3. Надати Постернак Галині Борисівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (в оренду) в межах села площею 0,08га в полі №1.

4. Надати Остроушко Лідії Михайлівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (в оренду) в межах села площею 0,26га в полі №1.

5. Спеціалісту - землевпоряднику сільської  ради  внести зміни до земельно - облікових документів.

6. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо - користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

Секретар сільської ради                                                              Л.М.Ільніцька

                                              

                                            ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                       РІШЕННЯ  

від 22.05.2019                             №29 -5/VII       

Про  надання Микитенко Н.І.дозволу на  виготовлення

  технічної документації  із  землеустрою  щодо  

встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки

в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність

                                                                                                                                                                                            

            Розглянувши заяву  Микитенко Ніни Іванівни про надання дозволу на виготовлення   технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) з метою передачі у власність,  розміром  0,06 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по пров. Південний, 20,  відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,   статей  55, 56 Закону України «Про землеустрій», статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Надати Микитенко Ніні Іванівна дозвіл на виготовлення технічної  документації  із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі (на  місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки розміром 0,06 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель  не наданих у власність та постійне користування в межах села, яка розташована в селі Поташ по пров. Південний, 20.

          2. Рекомендувати  Микитенко Ніні Іванівні звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку технічної документації  із землеустрою з метою виготовлення технічної документації згідно п. 1 рішення.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 

Секретар сільської ради                                                                 Л.М.Ільніцька    

 

                                           ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                       РІШЕННЯ  

від 22.05.2019                             №29 -6/VII       

Про  надання  Бондар В.В. дозволу на  виготовлення

  технічної   документації  із  землеустрою  щодо

  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки

в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність

                                                                                                                                                                                            

            Розглянувши заяву  Бондар Віктора Васильовича про надання дозволу на виготовлення   технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) з метою передачі у власність,  розміром  0,25 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Рокосовського, 11,  відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,   статей  55, 56 Закону України «Про землеустрій», статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Надати Бондар Віктору Васильовичу дозвіл на виготовлення технічної  документації  із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі (на  місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки розміром 0,25 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель  не наданих у власність та постійне користування в межах села, яка розташована в селі Поташ по вул. Рокосовського, 11.

          2. Рекомендувати  Бондар Віктору Васильовичу звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку технічної документації  із землеустрою з метою виготовлення технічної документації згідно п. 1 рішення.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

Секретар сільської ради                                                                 Л.М.Ільніцька  

 

                                          ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                       РІШЕННЯ  

від 22.05.2017                               №29  -7/VII

 

Про   надання  дозволу  на виготовлення

проекту  землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки  у  власність  з  земель

не   наданих    у   власність    та   постійне

користування   в  межах  села  Бондар В.В.

 

       Розглянувши заяву Бондар Віктора Васильовича  про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,19 га для ведення особистого селянського господарства  з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села, розташовану в с. Поташ по вул. Рокосовського,  відповідно до пункту 34 частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12,91,116,118 ,121,122,186 Земельного кодексу України, статей 50,55,56 Закону України «Про землеустрій», сільська рада вирішила :                                                                                                                                                                                                               

                                                       

1. Надати  Бондар Віктору Васильовичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,19га для ведення особистого селянського господарства  в селі Поташ по вул. Рокосовського,  з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села.

2. Рекомендувати  Бондар Віктору Васильовичу   звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на   виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність згідно п. 1 рішення .

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо -користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 

 

 Секретар сільської ради                                                            Л.М.Ільніцька                   

 

 

                                          ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                       РІШЕННЯ  

 

від  22.05.2019                             №29 -9/VII       

  Про  надання Ковалю В.В.  дозволу на

  виготовлення     технічної   документації 

із  землеустрою  щодо   встановлення  меж

земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

з метою   передачі у власність

                                                                                                                                                                                            

            Розглянувши заяву Коваля Василя Вікторовича про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення   меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) з метою передачі у власність,  розміром  0,1018 га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Зінчук, 71,  відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,   статей  55, 56 Закону України «Про землеустрій», статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Надати Ковалю Василю Вікторовичу дозвіл на виготовлення технічної  документації  із  землеустрою  щодо,  встановлення меж  земельної  ділянки  в  натурі (на  місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки із земель  не наданих у власність та постійне користування в межах села розміром 0,1018 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Зінчук, 71.

        2. Рекомендувати  Ковалю Василю Вікторовичу згідно п. 1 рішення  звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку технічної документації  із землеустрою з метою виготовлення технічної документації.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

Секретар сільської ради                                                                 Л.М.Ільніцька   

 

                                    ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

від  22.05.2019                           № 29 -10/VII

 

Про   надання  дозволу  на виготовлення

проекту  землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки  у  власність  з  земель

не   наданих    у   власність    та   постійне

користування   в  межах  села  Ковалю В.В.

 

       Розглянувши  заяву  Коваля    Василя  Вікторовича  про  надання дозволу на  виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки у власність площею 0,0482 для індивідуального садівництва, з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села, розташовану в   с. Поташ,  відповідно до пункту 34 частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12,91,116,118 ,121,122,186 Земельного кодексу України, статей 50,55,56 Закону України «Про землеустрій», сільська рада вирішила :                                                                                                                                                                                                              

1. Надати  Ковалю  Василю  Вікторовичу  дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0482 га для індивідуального садівництва  в селі Поташ, з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села.

2. Рекомендувати   Ковалю Василю Вікторовичу  згідно п. 1 рішення  звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл  на   виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо -користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 Секретар сільської ради                                                            Л.М.Ільніцька                   

                                   ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

від 22.05.2019                           №29- 11/VII        

 Про  затвердження  Меженко С.Я.

технічної документації  із  землеустрою 

 щодо встановлення меж земельної 

  ділянки  в натурі (на місцевості)                                                                     

                                                                                                                                                                                            

          Розглянувши заяву Меженко Світлани Яківни про затвердження  технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення   меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) розміром  0,1337 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої в селі Поташ по вул. Черняховського, 27, відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  статей  19,55 Закону України «Про землеустрій», статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Затвердити Меженко Світлані Яківні технічну документацію   із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  кадастровий номер 7123187201:01:002:0277 площею 0,1337 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої в селі Поташ по вул. Черняховського, 27.

        2.Надати Меженко Світлані Яківні безоплатно у власність  земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:002:0277 площею 0,1337 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої в селі Поташ по вул. Черняховського, 27.

         3. Спеціалісту – землевпоряднику Потаської сільської ради  внести зміни до земельнооблікових документів.    

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

                                                                                 

Секретар сільської ради                                                             Л.М.Ільніцька

 

                                       ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                        МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

від 22.05.2019                           №29- 12/VII        

Про  затвердження  Нетязі Н.І.

технічної документації  із  землеустрою 

  щодо встановлення  меж земельної  

ділянки  в натурі (на місцевості)                                                                     

                                                                                                                                                                                            

          Розглянувши заяву Нетяги Ніни Іванівни  про затвердження  технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення   меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) площею  0,1500 га  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої в селі Поташ по вул. Українська, 91, відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  статей  19,55 Закону України «Про землеустрій», статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Затвердити Нетязі Ніні Іванівні технічну документацію із  землеустрою  щодо  встановлення меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості)  кадастровий номер 7123187201:01:001:0214 площею 0,1500 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої в селі Поташ по вул. Українська, 91.

         2.Надати Нетязі Ніні Іванівні безоплатно у власність  земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:001:0214 площею 0,1500 га для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  розташованої в селі Поташ по вул. Українська, 91.

         3. Спеціалісту – землевпоряднику Потаської сільської ради  внести зміни до земельнооблікових документів.    

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

                                                                                   

Секретар сільської ради                                                             Л.М.Ільніцька