Порядок денний:

1. Про звіт про виконання сільського бюджету за перше півріччя 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2017 року

 № 18-1/VII «Про сільський бюджет на 2018 рік»

 3. Про встановлення ставки земельного податку за лісові землі,що розташовані  в адміністративних межах  сільської ради на 2018 рік.

4. Про припинення права власності та користування земельними ділянками.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок жителям села Поташ для городництва.

6. Про надання Нетязі Н.І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

7. Про надання Плахтій С.М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

8.Про затвердження Ляховецькому М.Г технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність земельної ділянки.

9. Про затвердження Крисіні З. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу у власність земельної ділянки.

10. Про передачу у власність земельної ділянки комунальної власності Єсіповій А.В.

11. Про надання Тонковиду С.А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,16 га для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд в селі Поташ по вул. Українська,65 з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села.

12.  Про надання Ніколаєнку О.В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,21 га для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд в селі Поташ по вул. Шевченка,15 з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села.

13. Про затвердження Смілянцю О.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 0,1500 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту.

 14. Про надання Давиденку С.О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою,щодо відведення земельної ділянки у власність.

15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Українська,63 в селі Поташ.

 

 

 

 

Потаська сільська рада

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ Черкаської  області

 

                                                                                                                                                   Рішення       

                               

від 21.09.2018                                                                                                                        № 24-2/VІІ

                                                                                                                    

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 21.12.2017 № 18-1/VІІ

„Про сільський бюджет на 2018 рік”

 

          Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 7 статті 72, 78 Бюджетного кодексу України сільська  рада  вирішила:

  1. Внести до рішення сільської ради від 21.12.2017 р.  № 18-1/VІІ „Про

сільський бюджет на 2018 рік” із змінами та доповненнями внесеними сільською радою від 16.02.2018 р.  №21-2/ VІІ,  від 20.04.2018 р. №22-2/ VІІ,  від 22.06.2018 №23-1/ VІІ  зміни, а саме:

  1.  Пункт 1 викласти у новій редакції:

   „1. Визначити на 2018 рік:

-    доходи сільського бюджету у сумі 2420,850 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету  2378,250 тис. грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 42,600 тис. грн., згідно з додатком 1 цього рішення;

-  видатки сільського бюджету у сумі 2829,900 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету  2451,250 тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 378,650 тис. гривень;

        -  профіцит загального фонду сільського бюджету 232,700 тис. грн за рахунок передачі коштів із загального фонду до спеціального;

        -   дефіцит сільського бюджету на 2018 рік у сумі 409,050 тис. грн, у тому числі загального фонду у сумі 73,000 тис. грн, джерелом покриття якого визначити  вільний залишок бюджетних коштів на 01.01.2018 року та  спеціального фонду в сумі 336,050 тис. грн, джерелом покриття якого визначити вільний залишок бюджетних коштів на 01.01.2018 року у т.ч. бюджет розвитку у сумі 329,050 тис. грн. (бюджет розвитку) згідно з додатком 2 до цього рішення”

  1. Пункт 2 викласти в новій редакції:

„2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів

сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 2451,250 тис. грн та спеціальному фонду 378,650 тис. грн згідно з додатком 3 до цього рішення. ”

  1. Пункт 6 викласти в новій редакції:

„6. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде

здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку в сумі 329,050 тис. грн згідно з додатком 5 до цього рішення. ”

  1. Пункт 7 викласти в новій редакції:

   „7. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних)  програм в сумі 675,380 тис. грн.  згідно з додатком 6 до цього рішення. ”

          2.  Додатки   1, 2, 3, 5, 6  затвердити у новій редакції.

           3.  Додатки 1,2,3,4,5,6 до цього рішення є його невід’ємною частиною. Додатки додаються.

          4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, депутатської діяльності та етики.

 

В.о. сільського голови                                                                        Л.М. Ільніцька

 

                                                                                                               ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                               МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                                                                                                         РІШЕННЯ

 

від 21.09.2018                                                                                                № 24- 4/VII

 

Про    припинення    права  власності

та  користування   земельними

ділянками 

 

Розглянувши заяви громадян про припинення права власності та користування земельними ділянками, відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26  Закону  України  „  Про   місцеве   самоврядування   в   України  ”,  статей 12,140,141,142  Земельного кодексу України,  сільська рада вирішила:

   1. Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,10 га в полі №1 Довганюк Марії Михайлівні.

  2.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,08 га в полі №1 Мартинюку Роману Васильовичу.

  3.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,05 га в полі №8 Войтенко Євгенії Пахомівні.

  4.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,10 га в полі №3(зелена зона) Клочану Віктору Валерійовичу.

  5.  Припинити  право користування на земельну ділянку  розміром  0,21 га в по вул. Шевченка,25  Клочану Віктору Валерійовичу.

  6. Земельну ділянку  площею 0,54 га перевести до земель запасу сільської ради.

  7.Спеціалісту-землевпоряднику   сільської   ради   внести зміни до земельно-облікових документів.

  8. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо - користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

Секретар сільської  ради                                           Л.М.Ільніцька    

 

 

                                                                                                                     ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                                       МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                                                                                                            РІШЕННЯ  

від 21.09.2018                                                                                                     № 24- 5/VII

 

Про  надання  дозволу  на  виготовлення

проектів  землеустрою  щодо відведення 

земельних  ділянок  жителям  села Поташ

для городництва (в оренду)

 

          Розглянувши заяву жителів села  про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для городництва (в оренду) в межах села відповідно до пункту 34 частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12,91,186 Земельного кодексу України, статі 50, Закону України «Про землеустрій», сільська рада вирішила:

1. Надати Мартинюку Роману Васильовичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (в оренду) в межах села площею 0,10га в полі №1.

2. Надати Ніколаєнку Олександру Васильовичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (в оренду) в межах села площею 0,10га в полі №3.

3. Спеціалісту - землевпоряднику сільської  ради  внести зміни до земельно - облікових документів.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо - користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

Секретар сільської ради                                                              Л.М.Ільніцька

                                              

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                               МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                                                    РІШЕННЯ  

 

від 21.09.2018                                                                                                                         №24 -6/VII       

    Про  надання  Нетязі Н.І.    дозволу

на  виготовлення     технічної  документації  із 

землеустрою  щодо    встановлення  меж

земельної ділянки  в натурі (на місцевості) з метою   

передачі у власність

                                                                                                                                                                                            

            Розглянувши заяву  Нетяги Ніни Іванівни про надання дозволу на розробку  технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення   меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) з метою передачі у власність,  розміром  0,15 га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Українська,91,  відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,   статей  55, 56 Закону України «Про землеустрій» статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Надати Нетязі Ніні Іванівні дозвіл на розробку технічної  документації  із  землеустрою  щодо,  встановлення меж  земельної  ділянки  в  натурі (на  місцевості) з метою передачі у власність земельної ділянки із земель  не наданих у власність та постійне користування в межах села розміром  0,15 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Українська, 91.

         2. Рекомендувати  Нетязі Ніні Іванівні згідно п. 1 рішення  звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку технічної документації  із землеустрою з метою виготовлення технічної документації.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

Секретар сільської ради                                                                 Л.М.Ільніцька     

 

                                                                                                   

                                                                                                                ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                      МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                                         РІШЕННЯ  

       

від  21.09.2018                                                                                                    № 24 -7/VII       

Про  надання  Плахтій С.М.  дозволу на 

ївиготовлення технічної   документації  із  землеустрою 

щодо   встановлення  меж земельної ділянки     в натурі

(на місцевості) з метою   ередачі у власність

                                  

                  Розглянувши заяву  гр. Плахтій Світлани Миколаївни  с. Поташ вул. Благодатна,34 про надання  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із  земель житлової та громадської забудови  для  будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та  ведення особистого селянського господарства,  відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,   статей  55, 56 Закону України «Про землеустрій» статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

           1.Надати дозвіл на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  Плахтій Світлані Миколаївні із земель  житлової  та громадської  забудови в с. Поташ, вул. Благодатна, 34   площею 0,25 га, для будівництва  і  обслуговування  жилого будинку, господарських  будівель  і споруд  та  для  ведення особистого селянського  господарства орієнтовною площею  0,02  га.                                                                                                        

          2. Рекомендувати  Плахтій Світлані Миколаївні згідно п. 1 рішення  звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку технічної документації  із землеустрою з метою виготовлення технічної документації .

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

        

Секретар сільської ради                                                              Л.М.Ільніцька          

 

 

 

                                                                                                        ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                              МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                           РІШЕННЯ  

 

від 21.09.2018                                                                                     № 24 -8/VII        

 Про  затвердження  Ляховецькому М.Г.

технічної документації  із  землеустрою  щодо встановлення  меж земельної  

 ділянки  в натурі (на місцевості) та   передачу у власність земельної ділянки

                                                                                                                                                                                            

          Розглянувши заяву Ляховецького Михайла Григоровича  про затвердження  технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення   меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки  розміром  0,2500 га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, та 0,05га для ведення особистого селянського господарства розташовані в селі Поташ по пров. Південний, 11 відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  статей  19,55 Закону України «Про землеустрій» статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

        1.Затвердити Ляховецькому Михайлу Григоровичу технічну документацію   із  землеустрою  щодо  встановлення меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості) та передати у власність земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:001:0209 площею 0,2500 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, та земельну ділянку кадастровий номер 7123187201:01:001:0210 площею 0,0500га  для ведення особистого селянського господарства                                                                                                                     розташовані в селі Поташ по пров. Південний, 11.

         2.Надати Ляховецькому Михайлу Григоровичу безоплатно у власність  земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:001:0209 площею 0,2500 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, та земельну ділянку кадастровий номер 7123187201:01:001:0210 площею 0,0500га  для ведення особистого селянського господарства розташовані в селі Поташ по пров. Південний, 11.

3. Спеціалісту – землевпоряднику Потаської сільської ради  внести зміни до земельнооблікових документів.    

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

                                                                                   

Секретар сільської ради                                                             Л.М.Ільніцька

 

 

                                                                                                           ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                           МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                                                           РІШЕННЯ  

 

від 21.09.2018                                                                                                             № 24 -9/VII        

 Про  затвердження  Крисіні  З.А.

технічної документації  із  землеустрою

щодо встановлення  меж земельної

ділянки  в натурі (на місцевості) та  

передачу у власність земельної ділянки     

                                                                                                         

             Розглянувши заяву Крисіної Зої Анатоліївни про затвердження  технічної  документації   із   землеустрою   щодо   встановлення   меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки  розміром  0,10 га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Котляревського, 37 відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,  статей  19,55 Закону України «Про землеустрій» статей  12,91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

          1.Затвердити Крисіні Зої Анатоліївні технічну документацію   із  землеустрою  щодо  встановлення меж  земельної  ділянки  в  натурі  ( на  місцевості) та передати у власність земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:001:0206 площею 0,1000 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Котляревського, 37.

         2.Надати Крисіні Зої Анатоліївні  безоплатно у власність земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:001:0206 площею 0,1000 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по вул. Котляревського, 37.

3. Спеціалісту – землевпоряднику Потаської сільської ради  внести зміни до земельнооблікових документів.    

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 

Секретар сільської ради                                                             Л.М.Ільніцька

 

                                                                                                                    ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                             МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                                                                                                           РІШЕННЯ  

 

 

від 21.09.2018                                                                                     № 24 -10/VII        

 Про  передачу у власність земельної

ділянки комунальної власності

Єсіповій А.В.      

                                                                                                                                                                                      

             Розглянувши заяву Єсіпової Алли Володимирівни про передачу у власність земельної ділянки комунальної власності розміром  0,0602 га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по пров. Новий, 11 відповідно до  пункту 34 частини  1 статті  26 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні»,   статей  19, 55 Закону України «Про землеустрій» статей 12, 91,116,118,121,122 Земельного кодексу України, сільська рада вирішила:

         1.Надати  Єсіповій Аллі Володимирівні у власність земельну ділянку  кадастровий номер 7123187201:01:001:0176 площею 0,0602 га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в селі Поташ по пров. Новий, 11.

2. Спеціалісту – землевпоряднику Потаської сільської ради  внести зміни до земельнооблікових документів.    

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 

 Секретар сільської ради                                                             Л.М.Ільніцька                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                      МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

           

                                                                                                      РІШЕННЯ  

 

від 21.09.2018                                                                            № 24 -11/VII           

 

Про   надання  Тонковиду  С.А.  дозволу   на  виготовлення

проекту  землеустрою   щодо  відведення  земельної   ділянки

у власність площею 0,16 га для будівництва і обслуговування

жилого   будинку,   господарських   будівель  і  споруд  в  селі

Поташ   по   вул.  Українська, 65   з  земель  не  наданих у

власність та постійне користування в межах села

 

           Розглянувши  заяву Тонковида Сергія Анатолійовича про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,16 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в селі Поташ по вул. Українська,65 з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села, відповідно до пункту 34 частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12,91,116,118 ,121,122,186 Земельного кодексу України, статей 50,55,56 Закону України «Про землеустрій», сільська рада вирішила:

               1. Надати Тонковиду Сергію Анатолієвичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,16 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в селі Поташ по вул. Українська,65 з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села.  

          2. Рекомендувати   Тонковиду Сергію Анатолієвичу згідно п. 1 рішення  звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо - користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

                                                                                                                                                                                                                  

 

        

Секретар сільської ради                                                                 Л.М.Ільніцька                                                                                                                             

 

                                                                                                       

 

   

                                                                                                               ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА  

                                                                                       МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                                                                                                            РІШЕННЯ  

 

від 21.09.2018                                                                                                № 24 -12/VII           

 

Про   надання  Ніколаєнку О.В.  дозволу   на  виготовлення

проекту  землеустрою   щодо  відведення  земельної   ділянки

у власність площею 0,21 га для будівництва і обслуговування

жилого   будинку,   господарських   будівель  і  споруд  в  селі

Поташ   по   вул.  Шевченка, 15   з  земель  не  наданих у

власність та постійне користування в межах села

 

           Розглянувши  заяву Ніколаєнка Олександра Васильовича  про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,21 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в селі Поташ по вул. Шевченка,15 з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села, відповідно до пункту 34 частини 1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статей 12,91,116,118 ,121,122,186 Земельного кодексу України, статей 50,55,56 Закону України «Про землеустрій», сільська рада вирішила :

             1. Надати  Ніколаєнку Олександру Васильовичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,21 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в селі Поташ по вул. Шевченка,15 з земель не наданих у власність та постійне користування в межах села.  

          2. Рекомендувати  Ніколаєнку Олександру Васильовичу  згідно п. 1 рішення  звернутися до землевпорядної організації,  що  має дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань народного господарства, екології, раціонального природо - користування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

        

Секретар сільської ради                                                                 Л.М.Ільніцька                                                                                                                             

 

                                                                                                                                                                            

                                                   

ПОТАСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21.09.2018                            № 24 -13/VІІ

 

Про затвердження Смілянцю Олександру Васильовичу

проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки комунальної власності  площею 0,1500 га у

власність для ведення особистого селянського

господарства за рахунок земель сільськогосподарського

призначення в межах населеного пункту

 

Розглянувши заяву Смілянця Олександра Васильовича  та технічну документацію проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності  площею 0,1500 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в с. Поташ вул. Козацька,14 , відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей  12, 118, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про  землеустрій», сільська рада вирішила: 

1. Затвердити Смілянцю Олександру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 0,1500 га у власність кадастровий номер 7123187201:01:002:0271 для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в с. Поташ вул. Козацька,14.

2. Надати Смілянцю Олександру Васильовичу безоплатно у власність земельну ділянку комунальної власності площею 0,1500га кадастровий номер 7123187201:01:002:0271 для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в с. Поташ вул. Козацька,14.

3. Спеціалісту - землевпоряднику сільської ради  внести зміни до земельно - облікових документів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію  з  питань народного господарства, екології, раціонального природокористування, правопорядку та боротьби із злочинністю.

 

 

Секретар сільської ради                                                         Л. М. Ільніцька